Skip links

ŞEHİR MOBİLYALARI ÇÖZÜMLERİ

ŞEHİR MOBİLYALARI ÇÖZÜMLERİ

İLAN PANOSU (BILLBOARD)

Dış aydınlatma seçeneği ile kentsel dokudaki en önemli reklam alanıdır. Standart reklam alanı 200x350 cm'dir. Ark Company, estetik, dayanıklı, kentsel dokuya yönelik ürün tasarımı ve üretimleri sunuyor. Ark-Company, şehir mobilyaları kapsamında ürettiği otobüs durakları, Şehir Işık Posterleri (CLP), megalightlar, totemler, silindir kuleleri, reklam panoları ve aydınlatma direkleri, yön işaretleri ve Kiosk yapımlarıyla Dünya standartlarında çalışmaktadır.

OTOBÜS DURAĞI

Uygun bir şekilde, şehir hayatının trafik sıkışıklığı, toplu taşımacılığın önemini arttırdı. Bulundukları yere ve amaca bağlı olarak farklı ebat ve özelliklere sahip otobüs durakları, hem reklam alanları hem de kamuya açık şehir mobilyalarıdır.

ŞEHİR IŞIK POSTERLERİ (CLP)

Şehir içindeki yoğunlukta en iyi şekilde istifade edilen, şehrin dokusuna uygun olarak tasarlanıp renklendirilen CLP (raket)ler, 118,5x175 cm reklam ebatı ile şehir merkezlerinin vazgeçilmez içten aydınlatmalı açık hava reklam üniteleridir.

MEGALIGHT

7m² ve 9m² ebat seçeneği bulunan bu üniteler, duvar panolarından sonra şehrin en dikkat çekici reklam panolarıdır. Önemli ve kalabalık noktalarda yer alan Megalightlar hareket opsiyonu ile bir ünitede 6 farklı reklam görseli ile sunar.

TOTEM

Totemler, özellikle uzun mesafeli yollarda tercih edilen dev reklam panolarıdır. Farklı yükseklik ve boyutlarda üretilebilir.

Daha İyi Yaşam İçin Dünyayı İnşa Ediyoruz

İnşaat ÇözümleriMobilya ÇözümleriPeyzaj ÇözümleriAydınlatma ÇözümleriŞehir Mobilyaları Çözümleri Ekran ÇözümleriTeknoloji Çözümleri

İnşaat
Çözümleri
Mobilya
Çözümleri
Peyzaj
Çözümleri
Aydınlatma
Çözümleri
Şehir Mobilyaları
Çözümleri
Ekran
Çözümleri
Teknoloji
Çözümleri