Skip links

KURUMSAL

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

ARK COMPANY

Ark Company, uluslararası ticari projeler gerçekleştiren, hem Ortadoğu hemde Avrupa’da iş ortakları olan bir şirketdir. Ark Company, büyümekte olan inşaat ve Teknoloji pazarını en mükemmel şekilde karşılamak için kuruldu. Hem Devlete hem de özel sektöre hizmet veren Ark Company, Orta Doğu ve Avrupa dahil olmak üzere 15'ten fazla ülkede hizmet veriyor. İşimizi, verimliliği ve memnuniyeti artırmak adına kalite ve güvene dayanarak yapıyoruz. Ark Company 40 yılı aşkın bir süredir, çeşitli alanlarda, yüksek kalitede hizmet veren profesyonel ekibi ile anahtar teslim projeler üreten ve uygulama yapan bir şirkettir.

-Vizyon ve Misyon
Hedefimiz :
Profesyonel ekibimiz ve yüksek kalite ürünlerimiz ile yurtiçi ve yurtdışında anahtar teslim projeler geliştirmek ve bununla birlikte, her zaman müşteri memnuniyetini güvence altına almaktır.
Hizmet Kalite Politikamız :
İş sağladığımız tüm alanlarda, güvenilir, yenilikçi, sorumluluk alan ve özverili müşteri odaklı hizmetler sunmaktır.

Ark Şirket Politikası

Ark Company, ISO 9001-2008 ve ISO 14001 sertifikasına sahip olmasının yanı sıra yeni teknolojiler ve Uluslararası çalışmalarda bilgi birikimi ve araştırmalar konusunda da başarılı bir ekibe sahiptir. Modern teknolojik imkanlar sayesinde ve ileri teknolojinin yardımıyla Ark Company pek çok Anahtar teslim projeler üreterek bu projelerde memnuniyeti garanti altına almak için çevrenin değerlendirilmesi, risk analizi, tehdit tespiti, değerlendirme ve en aza indirmeyi Şirketimiz temel prensip edinerek her projesinde fark yaratmıştır. Ark Company , yüksek kalite standartlarında, güvenli çalışma ortamı sağlayarak, profesyonel ekibi ile sürekli mesleki gelişim içerisinde uluslararası kurallar çerçevesinde çalışmayı prensip haline getirmiştir.

çalışma alanlarımız

İnşaat Çözümleri

%

Mobilya Çözümleri

%

Peyzaj Çözümleri

%

Aydınlatma Çözümleri

%

Şehir Mobilyaları Çözümleri

%

Teknoloji Çözümleri

%