Skip links

MOBİLYA ÇÖZÜMLERİ

MOBİLYA ÇÖZÜMLERİ

PROJE TASARIMI

Ark Company sadece yaptığı işlerde üretim yapmakla kalmıyor, aynı zamanda iş açısından estetik sonuçlara ulaşmak için gerekli proje işlerini yapmaktadır. Bu bağlamda, en uygun detay çözümlerini yaratır ve uzun yıllar sorunsuz çalışacak yapımları gerçekleştiriyoruz.

OTEL-OFİS-KONUT

Ark Company, deneyimli mimari kadrosu ile üstlendiği projelerde ince işlerin anahtar teslimi uygulamalarını yapmaktadır. Mobilyanın yanı sıra, perdeden duvar kağıdına, seramikten alçı paneline kadar, işverenin işini kolaylaştırmak için tek bir elden çıkarılır. Kaliteyi artırmak ve uygulamayı kısaltmak anlamına gelmektedir.

3D TEMA

Sanat ve teknolojiyi, tecrübeyi ve teknik bilgiyi birleştirerek istenen herhangi bir tasarımın 3D olarak üretilmesi mümkündür. Tasarımcılar, ressamlar, 3D makine parkuru, CNC köpük kesme robotları, 3D tasarım ve çizim ekibi, 3D ürün tarayıcıları, aydınlatma ve led entegre departmanı, çelik konstrüksiyon ve statik ekip ve 3D geliştirilmiş strafor kaplama malzemeleri ile tasarımlarımız sunulmaktadır.

Daha İyi Yaşam İçin Dünyayı İnşa Ediyoruz

İnşaat ÇözümleriMobilya ÇözümleriPeyzaj ÇözümleriAydınlatma ÇözümleriŞehir Mobilyaları Çözümleri Ekran ÇözümleriTeknoloji Çözümleri

İnşaat
Çözümleri
Mobilya
Çözümleri
Peyzaj
Çözümleri
Aydınlatma
Çözümleri
Şehir Mobilyaları
Çözümleri
Ekran
Çözümleri
Teknoloji
Çözümleri